CVIČENÍ

Nyní jsme skončili cvičení dálkového navnímávání a připravujeme pro vás novou sérii cvičení v duchu egyptské Školy mystérií Horova oka. Pokud se chcete do cvičení zapojit, napište nám svůj e-mail. pomocí formuláře, který je níže na této stránce.

Správná odpověď minulého cvičení byla: ZAVÍRACÍ NŮŽ

Cvičení Č. 9 - do 9. 3.

Sem vložte podnadpis

Na zahradě je domeček, v tom domečku stoleček, na stolečku truhlička a v té truhličce ... ? Uhodněte, co v ní je.


Truhlička je umístěna v zahradním domku na mé zahradě v obci Chvaleč u domu č. p. 211.

Mapku a fotky, zahradního domku i truhličky pro vaše lepší nacítění jsou výše na této stránce.

Zde vyplňte svou odpověď:Pokud chcete být informováni o výsledku i o každém novém zadání e-mailem, tak vyplňte prosím níže svou e-mailovou adresu. E-maily mohou někdy obsahovart i nabídku na aktuální kurzy naší Školy mystérií. Za zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.