TÝDENNÍ CVIČENÍ

Letošní cyklus cvičení navnímávání je opět dostupné zdarma každému, kdo chce každý týden zkoušet a procvičovat své schopnosti. Svůj tip můžete vždy zcela anonymně vyplnit do formuláře níže a v neděli obdržíte e-mailem správnou odpověď. Vše naleznete také na naší facebookové stránce.

V minulém cvičení byla v truhličce SKLENIČKA VODY.


Cvičení č. 15

Své odpovědi zadávejte do neděle 14. 2. do 19 hod.

Na zahradě je domeček, v tom domečku stoleček, na stolečku truhlička a v té truhličce ... ? Uhodněte, co v ní je.

Pro zjištění použijte metodu, kterou jsme se učili na kurzu, tedy astrálně se naučenou metodou přeneste na dané místo a do truhličky se podívejte nebo na místě navnímejte její obsah.
Případně použijte jinou metodu dálkového vnímání nebo kyvadlo, intuici apod.

Truhlička je umístěna v zahradním domku na mé zahradě v obci Chvaleč u domu č. p. 211.
Mapku a fotky zahradního domku i truhličky pro vaše lepší nacítění jsou výše na této stránce.


Tentokrát vybírejte z těchto předmětů: pírko, křišťál, dřevěná runa, lžička

Zde vyplňte svou odpověď:Pokud chcete být informováni o výsledku i o každém novém zadání e-mailem, tak vyplňte prosím níže svou e-mailovou adresu. E-maily mohou někdy obsahovat i nabídku na aktuální kurzy naší Školy mystérií. Přihlásit se stačí jen jednou. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.