Kurzy a akce

2021

EGYPTSKÁ MYSTÉRIA I

3 měsíční kurz - září, říjen, listopad

EGYPTSKÁ MYSTÉRIA II

3 měsíční kurz - prosinec, leden, únor

Pokračovací kurz, který je určen jen pro absolventy základní části kurzu. Bližší informace zašlu na vyžádání e-mailem.


Dračí víkend

9. - 11. července

Výuka práce s prastarou dračí energií, zasvěcení do dračí magie, přivolání vlastního draka, setkání s přírodními bytostmi, bubnování u ohně atd. Vše v krásné krajině Zdoňova a Adršpašsko-teplických skal. Víkend pro muže i ženy.
Probuď v sobě dračí sílu.

Dračí víkend pro DĚTI a TATÍNKY

13. - 15. srpna

Tak trochu škola v Bradavicích a tak trochu X-Men. Prostě škola, kde jsou povoleny kouzla a čáry, kde tancujeme s vílami, létáme na dracích a do postelí nám lezou skřítci. U každého dítěte i tatínka se snažíme posílit jeho intuici a vnímání přírodních bytostí. Cílem je také upevnění vztahu mezi dítětem a otcem. Víkend je určen chlapcům i dívkám za doprovodu tatínka.


TAJEMSTVÍ DRUIDŮ

3. - 5. září

Tímto víkendovým kujrzem na Šumavě otevíráme novou třídu dvouleté Druidské školy krajinné energie. Škola se skládá z 10ti druidských víkendů, které probíhají na silových místech po celé ČR.

Zájezd: Egyptské chrámy

zima 2021/2022

Letecký zájezd (zajišťuje CK) do Egypta s plavbou lodí po Nilu, návštěvou hlavních chrámů mysterijních škol a vybraných pyramid. Přednášky, meditace, cvičení a průvodcovské služby v ceně. Loď s individuálním programem jen pro nás!


Expedice k bosenským pyramidám

podzim 2021

Po několika letech se opět vydáme na 5 dní k Bosenským pyramidám a cestou se zastavíme na dalších zajímavých místech. Jezdíme společně vlastními auty.

Přednášky, kurzy, zasvěcení

dle individuální dohody

Pokud máte zájem o přednášku o utajené historii, současných technologiích, pravděpodobném vývoji planety, druidech, egyptských mystériích apod. tak nás kontaktujte. 
Nabízíme také zasvěcení do mnoha energetickcýh systémů, včetně cvičení práce s daným energetickým systémem.

MÁTE ZÁJEM O NĚKTEROU AKCI?

V případě zájmu o některé z výše uvedených akcí, vyplňte formulář, který je na stránce Kontakt nebo pište na petr@skolamysterii.cz nebo volejte na 606 718 788.

Kapacita všech akcí je omezena.