NAŠE PROJEKTY

Druidská škola krajinné energie

Jsme součástí neziskové druidské organizace KRUH21 zapsaný spolek, která provozuje web www.druidi.cz a realizujeme dlouhodobé projekty na obnově energetického systému v naší zemi. Za mnohé například vytvoření a aktivaci pražského, plzeňského a brněnského energetického okruhu, stavby kamenných kruhů nebo vytváření a obnovy nových ley lines.

Pokud se chcete připojit a stát se druidem, přihlašte se do našeho dvouletého kurzu Druidské školy krajinné energie. Pro více informací pište na prihlasky@druidskaskola.cz

Energetické čištění

V tomto projektu nabízíme energetické čištění budov a kanceláří včetně jejich harmonizace. Navíc nabízíme také pročištění energetických blokád ve firmě i mezilidských vztazích, což umožňuje lepší chod společnosti. Jsme také schopni doporučit vhodnost jednotlivých zaměstnanců na dané pozice, jejich talenty a vhodnou náplň jejich práce, včetně náhledu do budoucnosti.

Historie planety

Jsme přesvědčeni o tom, že historie naší planety v té podobě, která nám je dnes předkládána vědci, není pravdivá. Svědčí o tom mnoho důkazů. Proto jsme se rozhodli vytvořit přehlednou časovou osu od -115 000 let až do současnosti. Do této časové osy jsme vyznačili hlavní světové události týkající se geologie planety, sociologie a technologií. Tuto osu si můžete prohlédnout ve 2D i 3D zobrazení.

Hlavním zdrojem informací pro nás byly knihy skvělého českého badatele Ivo Wiesnera. Tento projekt je naší poctou této osobnosti celosvětového významu. Aktuálně na projektu ještě dále pracujeme :)

Kamenné kruhy

Pro všechny příznivce naší planety připravujeme web o kamenných kruzích, které jsme společně s dalšími českými druidy postavili. Na webu bude kromě přehledu kamenných kruhů i návod na jejich stavbu. Web není zatím zcela hotový :(

Druidská akademie

Podporuji tento projekt, kde se lidi dělí o své poznání.