DALŠÍ PROJEKTY

Druidská škola krajinné energie

Jsme součástí neziskové druidské organizace KRUH21 zapsaný spolek, která provozuje web www.druidi.cz a realizujeme dlouhodobé projekty na obnově energetického systému v naší zemi. Za mnohé například vytvoření a aktivaci pražského, plzeňského a brněnského energetického okruhu, stavby kamenných kruhů nebo vytváření a obnovy nových ley lines.

Pokud se chcete připojit a stát se druidem, přihlašte se do našeho dvouletého kurzu Druidské školy krajinné energie. Pro více informací pište na prihlasky@druidskaskola.cz

Historie planety

Jsme přesvědčeni o tom, že historie naší planety v té podobě, která nám je dnes předkládána vědci, není pravdivá. Svědčí o tom mnoho důkazů. Proto jsme se rozhodli vytvořit přehlednou časovou osu od -115 000 let až do současnosti. Do této časové osy jsme vyznačili hlavní světové události týkající se geologie planety, sociologie a technologií. Tuto osu si můžete prohlédnout ve 2D i 3D zobrazení.

Hlavním zdrojem informací pro nás byly knihy skvělého českého badatele Ivo Wiesnera. Tento projekt je naší poctou této osobnosti celosvětového významu. Aktuálně na projektu ještě dále pracujeme :)